Kalendář akcí

ROZPIS ZÁPASŮ A OSTATNÍCH AKCÍ – JARO 2018

 

st 25.4. – OP – Cvikov : N.Bor B                   17 hod.                   hř. Cvikov

čt 26.4. – OP –N.Bor B : LOKO Č.L.             17 hod.                   hř. N.Bor

so 28.4. – OP – Jablonné : N.Bor A              10:30 hod.              hř. Jablonné

ne 29.4. – KP – N.Bor : Desná                      11:15 hod.              hř. N.Bor

so 5.5. – OP – Žandov : N.Bor B                   10 hod.                   hř. Žandov

so 5.5. – OP – LOKO Č.L. : N.Bor A             10 hod.                   hř. LOKO Č.L.

so 5.5. – sbírání míčů                                    16:45 hod.

ne 6.5. – KP – Studenec : N.Bor                   14:45 hod.              hř. Studenec            bus 10:45 hod.

st 9.5. – OP – N.Bor B : N.Bor A                   17 hod.                   hř. N.Bor

ne 13.5. – KP – N.Bor : Turnov                     11:15 hod.              hř. Mimoň

st 16.5. – OP – Cvikov : N.Bor A                   17 hod.                   hř. Cvikov

pá 18.5. – Turnaj  ENSO – Oberland Cup, Německo          16-21 hod.

so 19.5. – OP – Jablonné : N.Bor B              10:30 hod.              hř. Jablonné

so 19.5. – KP – Semily : N.Bor                      11:15 hod.              hř. Jablonec n.Jiz.     bus 7:15 hod.

čt 24.5. – OP – N.Bor B : Cvikov                   17 hod.                   hř. N.Bor

so 26.5. – OP – N.Bor A : Žandov                 10 hod.                   hř. N.Bor

ne 27.5. – KP – Podještědí : N.Bor                15:45 hod.             hř. Hodkovice          bus 12:15 hod.

so 2.6. – OP – Jablonné : N.Bor A                 10:30 hod.             hř. Jablonné

so 2.6. – OP – LOKO Č.L. : N.Bor B              13:30 hod.             hř. LOKO Č.L.

so 2.6. – KP – Sedmihorky : N.Bor                 11:15 hod.             hř. Sedmihorky        bus 7:15 hod.

so 2.6. – sbírání míčů                                     16:45 hod.

čt 7.6. – OP – N.Bor A : LOKO Č.L.                17 hod.                 hř. N.Bor

so 9.6. – OP – N.Bor B : Žandov                     10 hod.                 hř. N.Bor

so 9.6. – KP – VTJ Rapid Liberec : N.Bor        11:15 hod.            hř. VTJ Rapid           bus 7:45 hod.

 

ne 17.6. – Turnaj FC Nový Bor

ne 24.6. – pá 29.6. – Turnaj Balaton Trofea , Siófok , Maďarsko

čt 30.8. – ne 2.9. – soustředění Heřmanice